Projekti

Otto Olsen AS

Hallgruppen ir parakstījis līgumu ar Otto Olsen AS par paplašinātu noliktavu un biroju telpu attīstību Skedsmo.

Jaunā ēka ir galvenais paplašinājums jau esošajai noliktavai un biroja ēkai Bergerā pie Skedsmo. Tikai jaunā ēka vien būs 7875 metrus plaša, un līguma summa ir 8 miljoni eiro. Uzticētais darbs, kas ir projektēšanas un būvniecības līgums, kurā Hallgruppen ir atbildīgs par projektēšanu un īstenošanu, tika iegūts uzvarot konkurences cīņā pārējos četrus piegādātājus.

“Mēs tiešām gaidām to brīdi, kad varēsim sadarboties ar Otto Olsen aizraujošā projektā. Kad viņi mums vaicāja, kāpēc būtu jāizvēlas mūs, atbilde bija, kas mūsu darbība ir vērsta uz risinājumiem, attīstību un mēs vienmēr piegādājam, kā bija atrunāts vienošanās procesā gan finansiāli, gan arī kvalitātes un progresa jomā. Mēs raugāmies nākotnē, lai sekotu līdz šai ciešajai sadarbībai ar klientu”, saka Roberts Kristiansens, Hallgruppen celtniecības departamenta vadītājs.

Saskaņā ar Otto Olsen izpilddirektores Ketilas Hēgbakenas teikto, Hallgruppen izceļas visu pretendentu vidū.

“Mēs uztvērām, ka Hallgruppen ir nedaudz savādāks uzņēmums nekā vairums lielo uzņēmumu. Trīs galvenās idejas ir domāšana nākotnes perspektīvā, orientācija uz risinājumu meklēšanu un organizācijas stils, kam raksturīga lielāka vienkāršība. Mēs ar nepacietību gaidām, lai varētu īstenot šo projektu kopā un mums ir lielas cerības šajā aspektā”, saka Hegbakena.

Ēku ir paredzēts pabeigt nākošā gada februārī. Projekta arhitekti ir Astrup un Helleren AS.