Visas mūsu teltis var tikt piegādātas standarta krāsās un arī var tikt pārklātas ar vēlamo logotipu. Mēs izstrādājam telts modeli pēc jūsu vēlmēm. Visu elementu kvalitāte, sākot no rāmja līdz apdrukai, izvirza mūs līdera pozīcijās tirgus jaunākās attīstības un tehnoloģiju jomā. Sazinieties ar mums jau šodien un vienosimies par noformējumu, kas perfekti atbilst tieši jums!

Izmantošanas iespējas ir:

  • Pārbaudes un noslēgta darba vide
  • Tehnisko izsekojumu drošība
  • Ātra pagaidu “komandcentra” izveidošana
  • Ziņojumi vai lekcijas
  • Mācības vai treniņi

Noliktavā pieejamie izmēri:

2×2 m, 3×3 m, 3×6 m, 4×4 m, 4×8 m standarta krāsās: balta, pelēka, smilšu, zila un melna. Īpašas krāsas un izmēri var tikt nodrošināti pēc pieprasījuma. Standarta krāsas modeļi parasti tiek piegādāti 2–3 dienu laikā, tos var saņemt mūsu noliktavā vai mēs varam noorganizēt piegādi.

Specifikācijas:

Griesti un sienas ir izgatavoti no liesmas slāpējoša stipra poliestera auduma/tekstila, kas ir ļoti noturīgs pret UV starojumu (600D UV). Šuves ir aizlīmētas no iekšpuses, lai padarītu telti 100% ūdensnecaurlaidīgu. Pēc pieprasījuma, griesti un sienas var tikt piegādāti īpašās krāsās un EXTREME kvalitātē: PVC audums. Sienas ir samontētas pie jumta malām ar velcro lenti un tām ir atsevišķas velcro lentes piestiprināšanai pie telts kājām. Sienas tiek nostiprinātas kopā ar rāvējslēdzi visā garumā. Pop Up teltis var izmantot visos gadalaikos, bet lūdzam ņemt vērā, ka tās nav projektētas, lai izturētu sniega segu uz jumta.

Izvēles

Izmērs Krāsa Pro Extreme

Iespējas

Sienas Atvērumi Svars Lodmetāls Smilšu maisi Lietus ieplakas Grīda Logotipu druka