Mēs tiecamies individuāli pielāgot jūsu ēku ar mainīgu telpu struktūru un funkcijām, kas attīstās un mainās līdz ar jūsu uzņēmējdarbības izaugsmi. Balstoties uz uzstādīto mašīnu un aprīkojuma izmēriem un prasībām, mēs varam projektēt ēku ar pieprasīto griestu augstumu, interjera sienām, vārtiem, durvīm un logiem. Mūsu biroja telpas piedāvā atbrīvotu un veselīgu darba vidi ar gaišu, atvērtu un plašu interjeru.  Biroja telpas ir projektētas saskaņā ar jūs vajadzībām ar daudziem telpu variantiem, tādiem kā virtuves, konferenču telpas un labierīcības.

Hallgruppen būvē visu no plašām un sarežģītām ēkām līdz mazāka mēroga projektiem un piedāvā plašu pakalpojumu klāstu, tādu kā jauna celtniecība, atjaunošana, projektēšana un atbalsta sniegšana ar būvniecības atļauju iesniegumiem. Mēs varam pielāgot daudzfunkcionālās ēkas fasādi jebkurā krāsā, kombinējot to ar detaļām pēc jūsu izvēles: slāņu paneļiem, logiem, kuriem nav nepieciešama apkope, durvīm, vārtiem un telpu aprīkojumu pēc pieprasījuma.

Visām mūsu ēkām ir garš kalpošanas ilgums, zemas uzturēšanas izmaksas un tās ir ārkārtīgi ekonomiskas. Mums ir pašiem savs inženiertehniskais departaments un civilais arhitekts; mēs piedāvājam ekspluatācijai gatavu objektu līgumus, kur mēs esam atbildīgi par visu projektu un objekta nodošanu ekspluatācijā, nodrošinot to, lai jūsu jaunā biroja ēka atbilstu visiem regulējumiem un būvniecības standartiem.

Sazinieties ar mums un mēs strādāsim kopā, lai nodotu ekspluatācijā jūsu būvniecības projektu!