Mūsu teltis ir izgatavotas no robustiem, ar PCV pārklāta alumīnija rāmjiem. Daudzveidīgās teltis ir pieejamas dažādos platumos un var tikt paplašinātas ar moduļu palīdzību atbilstoši individuālam projektam. Mēs piegādājam arī piederumus, tādus kā PopUp teltis un Top Teltis, mēbeles un telpu aprīkojumu, tādus kā saliekamus galdus un krēslus, banketa krēslus un galdus, bārus un skatuves, kā arī piederumus, tādus kā plastmasas grīdas segumus, galdautus, polsterējumu un tā tālāk.

Teltis pasākumiem ir izstrādātas ar augstiem griestiem un plašu interjeru, kur nav nepieciešamas iekšējas kolonnas vai balsti. Šāda veida teltis bieži tiek izmantotas lielākiem pasākumiem, tādiem kā koncerti, kur mūsu PopUp teltis vai Top teltis ir mazliet par mazu. Teltis visbiežāk ir baltas, taču ir iespējams piegādāt arī teltis citās krāsās.

Tehniska informācija:

Teltis pasākumiem var tikt paplašinātas garumā vai platumā ar 3 vai 5 metru moduļiem. Piemēri telšu platumam var būt 6, 9 un 12 m, izmantojot 3 m paplašināšanas moduļus. Teltis ar platumu 10, 15, 20, 25, 30 m vai vairāk var tikt paplašinātas garumā ar 5 m moduļiem. Telts sienu augstums var būt 2,30, 3 m vai 4 m.

Kāda izmēra telts man ir nepieciešama?

Praktiski ir pieņemt, ka vienai personai ir nepieciešams apmēram 1m2 telts. Ja ir nepieciešama arī skatuve, bārs, garderobe vai vairāk vietas cilvēkiem, telti ir individuāli jāpielāgo tālāk, lai nodrošinātu šo telpu.

Izvēles

Caurspīdīgs audekls Platums Garums Jumta forma Krāsa

Iespējas

Galdi Krēsli Logi Cietās sienas Mīkstās sienas Ventilācija Apkure Paklājs Grīda Apšuvums Durvis Kāpnes Logotipu druka Drēbju skapis Duša Tualetes piekabe Tualetes