Sniega pacelšanas brezents tiek izmantots celtniecībā, lai pārsegtu zonas snigšanas, lietus un sala gadījumā, lai saglabātu šo zonu, kā arī tad, kad tur netiek veikti darbi. Pārsedzot zemi ar Hallgruppen sniega pacelšanas brezentu, sniegu var viegli pacelt bez celtniecības celtņa.

Jaunais sniega pacelšanas brezents padara darbu iespējamu

Vecā tipa sniega pacelšanas brezents bija smags, grūti lietojams un aizņēma daudz vietas. Ar jauno izstrādāto sniega pacelšanas brezentu šīs problēmas ir palikušas pagātnē.

Mūsu jaunais sniega pacelšanas brezents ir 6,0 x 4,2 metrus liels un sver apmēram 9 kg, kas ir mazāk nekā puse no vecā tipa brezenta svara. Tas nozīmē, ka to var viegli atvērt viens cilvēks un to var viegli iesviest automašīnas bagāžas nodalījumā, to pilnībā neaizņemot.

Tiem ir labāka pacelšanas jauda nekā pirms tam, jo tie ir sertificēti 2500 kg slodzei, balstoties uz graujošo slodzi, kas ir 17 800 kg.

Hallgruppen pacelšanas brezenta virsmai ir augsta berze uz sniega, kas radīs drošāku vidi celtniecības objektā ar samazinātu krišanas traumu risku.

  • Par pieejamu cenu
  • Videi draudzīgs
  • Drošs – PP audumam ir augsta berze uz sniega
  • Viegls – to viegli var lietot viena persona
  • Izturīgs – 2500 kg pacelšanas jauda
  • Mazs izmērs iepakotā veidā

Polipropilēns, PP ir sintētiska šķiedra, kas tiek uzskatīta par videi draudzīgu PVC alternatīvu. PP audums neuzsūc šķidrumu, un tam pašam par sevi ir mazs svars. Brezentam katrā stūrī ir iešūti un pastiprināti pacelšanas punkti. Sniega pacelšanas brezenta graujošā slodze ir 17 800 kg, kas nodrošina sertificētu pacelšanas jaudu 2500 kg apjomā, ar drošības pielaidi 7:1.

Neto svars: 9 kg Sertificētā pacelšanas jauda: 2500 kg Graujošā slodze: 17 800 kg Izmērs: 6,0×4,2 m

 

Izvēles

Svars Izmērs, Ugunsizturības novērtējums Krāsa

Iespējas

Actiņas Logotipu druka Siksnas