Par mums

Mēs esam Eiropā lielākais konstrukciju un telšu piegādātājs un celtniecības darbuzņēmējs. Hallgruppen tika nodibināts 2015. gadā ar galveno biroju uz ziemeļiem no Oslo, Norvēģijā.

Īsā laika posmā mēs esam nostiprinājušies ar 19 birojiem Norvēģijā, Zviedrijā, Dānijā, Latvijā, Vācijā, Īrijā, Somija un Lielbritānija, un mūsu darbinieku skaits pārsniedz 190 cilvēkus. Mēs esam veikuši piegādi uz vairāk nekā 80 valstīm un visiem kontinentiem.

Hallgruppen izstrādā un piegādā pagaidu un pastāvīgas teltis, konstrukcijas un ēkas. Mēs piedāvājam elastīgus un inovatīvus risinājumus sabiedriskajiem un privātajiem uzņēmumiem, kā arī organizācijām. Hallgruppen nodrošina uzņēmumiem pielāgošanu, drošību un pareizos izstrādājumus, lai apmierinātu īslaicīgas vai pastāvīgas vajadzības. Papildus konstrukcijām, teltīm un ēkām Hallgruppen ir brezenta, mēbeļu un cita aprīkojuma piegādātājs.

Mūsu lapā varat izlasīt vairāk par dažādām nozarēm.

Ar mūsu pašu inženiertehnisko nodaļu, mums ir visas nepieciešamās zināšanas, lai mēs varētu izstrādāt un piegādāt izstrādājumus, kas ir pielāgoti klienta vajadzībām un budžetam, vai tas būtu standarta vai individualizēts risinājums.

Nekas nav neiespējams

Hallgruppen atšķiras no citiem piegādātājiem. UzņēmumāHallgruppen jūs sastapsiet ārkārtīgi enerģiskus, inovatīvus un zinošus cilvēkus, kas ir iesaistīti mūsu izstrādājumos, nozarē un klientos. Mums vienkārši patīk tas, ko mēs darām! Hallgruppen spēj ieraudzīt risinājumus tur, kur citi redz izaicinājumus. Mēs esam zināmi kā piegādātājs, kas ir orientēts uz nākotni un kura operatīvā darbība ir ļoti ātra.

Mēs pieņemam lēmumus ātri, kas nozīmē to, ka procesi notiek ātri, līdztekus faktam, ka turpinām nepārtraukti strādāt, lai nodrošinātu atbilstošu inventāra kapacitāti un izstrādājumus krājumā.

CIEŅA – KOPIENA – GODĪGUMS

Lai nebūtu jāuzskaita tās visas, Halllgruppen ir trīs pamatvērtības. Tās atklāj, kas mēs esam kā cilvēki un kā piegādātāji.

CIEŅA vienam pret otru, mūsu klientiem un izstrādājumiem. Mēs pieņemam to, ka esam savādāki.
KOPIENAS sajūta labos un sliktos laikos – mēs redzam iespējas nevis izaicinājumus, ar kopīgu vēlmi piegādāt tikai vislabāko.

GODĪGUMS – gan pašiem pret sevi, gan pret mūsu klientiem. Mēs esam piegādātāji un partneri, kuriem varat uzticēties.

Veselība, drošība un vide

Mūsu ikdienas mantra ir šāda: ikviens, kas strādā pie mums vai ar mums, darba dienas beigās dodas mājas bez jebkādām traumām vai stresa. Mēs nostāja veselības, vides un drošības jautājumos ir skaidra un bez kompromisiem.

Mums ir jāplāno un jāīsteno savs darbs tā, lai nenodarītu kaitējumu ne cilvēkiem, ne mašīnām, ne arī videi. Šo mērķi var sasniegt tikai tad, ja katrs atsevišķi un kopā ar citiem ik dienas uzņemas atbildību par HSE darbību visos mūsu projektos.