Fabrikas ēkas dažāda tipa projektiem

Ar Hallgruppen jūs varat iegādāties vai īrēt fabrikas ēku par pieņemamu cenu ar pievienotu pielāgojamību. Jūs varat arī izvēlēties izolētu vai neizolētu modeli – izstrādātu prasīgiem klimatiskajiem apstākļiem un videi, kas ir pielāgoti katras piegādes prasībām, tādām kā ārkārtīgs karstums, aukstums, snigšana vai vējš.

Fabrikas ēkas nodrošina robustu un efektīvu aizsardzību no laika apstākļiem

Fabrikas ēka nodrošina ātru un efektīvu aizsardzību no sliktiem laika apstākļiem, vienalga vai no vēja, sniega un lietus. Ja izvēlaties arī izolētu fabrikas ēku, temperatūra konstrukcijas iekšienē ir patīkama cauru gadu, un jūs varat iestatīt temperatūru pēc savām vēlmēm. Cita fabrikas ēku priekšrocība ir to ātrā uzstādīšana un nojaukšana.

Iegādājieties vai īrējiet izolētu fabrikas ēku par lielisku cenu

Daudzveidīgas Hallgruppen fabrikas ēkas tiek piegādātas gan standarta, gan pielāgotos izmēros. Mēs pārliecināmies, ka jūs saņemsiet plašu un praktisku fabrikas ēku, kas atbilst jūsu vajadzībām. Visu mūsu izstrādājumu dizains piedāvā plašu griestu augstumu, kas nodrošina atvērtu, efektīvu un veselīgu darba vidi.

Izvēloties izolētu fabrikas ēku, jūs varat pieņemt lēmumu, vai tai ir jābūt pagaidu vai pastāvīgai ēkai, un, ja vēlaties nomāt vai iegādāties konstrukciju – tas viss ir iespējams par labu cenu.

Mūsu darbinieku vidū ir prasmīgi inženieri, arhitekti un konsultanti, kas sniegs jums atbalstu visā projekta laikā. Sazinieties ar mums pa tālruni vai pieprasiet piedāvājumu un mēs palīdzēsim jums virzīties tālāk!

Izvēles

Platums Augstums Garums Izmērs Paceļams Noņemams Krāsa Izolācija Lokšņu tērauds Slāņu paneļi

Iespējas

Mitruma novadīšana Apgaismojums Ventilācija Apkure Grīdu segums Vārti Durvis Logotipu druka Slēdži