Tērauda halles daudz un dažādiem mērķiem – visi augstas kvalitātes piemēri

Varbūt tenisa mīļotāju biedrībai ir nepieciešama lielāka platība spēlēm ziemas laikā, vai uzņēmums ir paplašinājies un jums ir nepieciešams vairāk biroja telpu? Izvēloties tērauda ēku, mēs varam pielāgot izmērus un izstrādāt to atbilstoši jūsu vajadzībām. Nekavējieties sazināties ar mums un uzzināt vairāk!

Tērauda ēkas uzņēmumiem un pašvaldībām

Hallgruppen augstas kvalitātes tērauda ēkas ir izstrādātas atbilstoši celtniecības standartiem un noteikumiem. Būvējot tērauda halli, mēs to veicam ar slokšņu metālu, PVC audumu vai slāņu paneļiem, kopā ar daudziem uzņēmumu un pašvaldību klientiem. Viss mūsu darbs ir CE sertificēts.

Mēs esam ļoti elastīgi attiecībā uz jūsu prasībām un piedāvājam visu, sākot no standarta risinājumiem līdz individualizētiem dizaina risinājumiem. Piemēram, jūs varat izvēlēties starp siju vai izvirzīto jumtu, un mēs priecāsimies palīdzēt jums interjera jautājumos, ja tas ir nepieciešams.

Ekspluatācijai gatavas tērauda konstrukcijas līgums

Šeit, Hallgruppen, mēs zinām, ka plānot celtniecības procesu ir laiku patērējošs uzdevums. Ir vairāki noteikumi, kas ir jāievēro un grūti lēmumi, kas ir jāpieņem. Tādās situācijās atvieglojumu sniedz ekspluatācijai gatava objekta līgums. Mūsu darbinieku vidū ir pieredzējuši montieri, uzstādītāji un dizaineri, kuri var sniegt jums atbalstu visā mūsu ēku dizaina izstrādes, piegādes un uzstādīšanas procesa laikā.

Nekavējieties sazināties ar mums pa tālruni vai tīmekļa vietnē un mēs palīdzēsim jums virzīties tālāk!

Izvēles

Platums Augstums Garums Izmērs Paceļams Noņemams Krāsa Izolācija Lokšņu tērauds Slāņu paneļi

Iespējas

Mitruma novadīšana Apgaismojums Ventilācija Apkure Grīdu segums Vārti Durvis Logotipu druka Slēdži