Hallgruppen celtniecības nojume kā laika apstākļu aizsardzības un uzglabāšanas telts

Hallgruppen daudzveidīgās celtniecības nojumes ir īpaši izstrādātas ātrai un drošai uzstādīšanai aktīvos celtniecības objektos. Mēs piedāvājam plašu klāstu ar celtniecības nojumēm dažādos izmēros, nomāšanai vai pirkšanai, ideāli piemērotas jūsu specifiskajām vajadzībām, neatkarīgi no projekta vai darba objekta. Mēs piedāvājam visu, sākot no standarta līdz individuāli izgatavotiem nojumes risinājumiem. Ar Hallgruppen palīdzību jūs pēc nepieciešamības varat iegādāties vai nomāt celtniecības nojumes.

Teltīm ir spēcīgi alumīnija profili, kas ir pārklāti ar liesmas slāpējošu PVC tekstilu, kas ir pieejams daudz un dažādās krāsās papildus krājumā esošajām versijām. Turklāt, celtniecības nojumes ir viegli transportējamas un uzstādāmas. Tās ir iespējams pacelt un atvērt, uzstādīt uz platformas un pārvietot ar celtni. Šīs īpašības ļauj teltis ļoti vienkārši novietot pat sarežģītās vai grūti pieejamās vietās.

Noīrējiet vai iegādājieties darba telti no Hallgruppen

Mūsu celtniecības nojumes ir perfektas īslaicīgai nomai, un tās tiek ātri piegādātas. Mēs piedāvājam arī finansēšanas risinājumus, kas ļauj noīrēt nojumi īsākam vai garākam laika posmam nekā sākotnēji pieprasīts.

Celtniecības nojumes efektīvai darba videi

Celtniecības nojumes galvenais uzdevums ir aizsargāt no klimatiskajiem apstākļiem. Kad sāk līt lietus vai pūst vējš, jūs būsiet priecīgi, ka varat netraucēti un ērti turpināt darbu zem vienas no mūsu nojumēm! Mūsu nojumes aizsargās mitruma jūtīgus apgabalus, aprīkojumu vai materiālus, ļaujot jums bez kavēšanās turpināt darbu pie projekta.

Nekavējieties sazināties ar mums pa tālruni vai tīmekļa vietnē, lai uzzinātu vairāk par mūsu nojumēm!

 

Izvēles

Platums Augstums Garums Izmērs Paceļams Noņemams Krāsa Izolācija Lokšņu tērauds Slāņu paneļi

Iespējas

Mitruma novadīšana Apgaismojums Ventilācija Apkure Grīdu segums Vārti Durvis Logotipu druka Slēdži