Sendvičpaneļu būves

Hallgruppen pielāgojamām un izolētajām fabrikas ēkām ir vairākas priekšrocības salīdzinājumā ar citu izolēto izstrādājumu dizainu. Mūsu izolētās halles ir viegli transportējamas un uzstādāmas; tās var izmantot atkārtoti un tādēļ tās ir gudra alternatīva uzņēmumiem, kas lūkojas pēc vides ilgtspējīgiem risinājumiem.

Hallgruppen slāņu konstrukcijas sastāv no karstās cinkošanas tērauda konstrukcijām ar izolējošiem slāņu paneļiem. Izmantotais izolācijas materiāls var būt poliuretāns (PUR) vai minerālvate, atkarībā no jūsu prasībām un piemērotības celtniecībai. Mēs nodrošinām arī sistēmas un citus piederumus, kas dod jums iespēju kontrolēt noliktavas apkārtējo vidi, lai varat droši uzglabāt jūsu preces, piemēram, mitruma samazināšanas iespēja mitrumjutīgiem priekšmetiem.

Ja meklējat izolētu telti, kas izstrādāta lietošanai liela vēja un sniega segas apstākļos, Hallgruppen slāņu paneļu telts ar lieliem alumīnija profiliem ir pareizā izvēle. Slāņu telts sienas ir izveidotas ar 50 mm slāņu paneļiem, kas nodrošina izcilu izolāciju ar skaistu virsmas apdari. Šīs nojumes bieži tiek izmantotas pastāvīgai materiālu un citu objektu uzglabāšanai, un tās ir izstrādātas, lai tām nebūtu nepieciešama apkope un tās būtu viegli uzstādāmas.

Hallgruppen laika apstākļu nojumes noliktavas ar slāņu paneļiem ir pieejamas krājumā ar ātras piegādes iespēju, un tās apvieno sevī ātru montāžu ar vienkāršu pārvietošanu. Tās arī var noīrēt, kas padara tās ideālas īsākiem celtniecības projektiem.

Dizainam ir raksturīga pelēka ārējā un balta iekšējā apdare, taču pēc pieprasījuma var tikt piegādāti arī citas krāsas izstrādājumi. Protams, mēs izstrādājam jūsu laika apstākļu nojumes noliktavas ar daudzveidīgiem sienu pārklājuma veidiem, tādiem kā neizolēts, izolēts, piepūsta audekla, cieto lokšņu metāla sienas vai slāņu paneļi. Mūsu krājumos ir sienas ar atšķirīgu augstumu, kā arī mēs piegādājam aprīkojumu, tādu kā apkure, apgaismojumus, dažāda veida vārti, logi, kuriem nav nepieciešama apkope, durvis un telpu aprīkojums pēc pieprasījuma.

Visas laika apstākļu nojumes noliktavas var tikt vienkārši pielāgotas, lai tās atbilstu aktīva celtniecības objekta vajadzībām, izmantojot dažādus nostiprināšanas risinājumus. Mēs apzināmies jūsu konkrētās nozares vajadzības darbinieku drošības, materiālu un celtniecības jomā.

Ar Hallgruppen palīdzību jūs varat iegādāties vai nomāt mūsu laika apstākļu nojumes noliktavas ar slāņu paneļiem gan standarta, gan individuālā dizaina risinājumā.

Izvēles

Platums Augstums Garums Izmērs Paceļams Noņemams Krāsa Izolācija Lokšņu tērauds Slāņu paneļi

Iespējas

Mitruma novadīšana Apgaismojums Ventilācija Apkure Grīdu segums Vārti Durvis Logotipu druka Slēdži