Hallgruppen laika apstākļu nojumes noliktavas ar lielas slodzes profiliem ir pieejamas krājumā ar ātras piegādes iespēju, un tās apvieno sevī ātru montāžu ar vienkāršu pārvietošanu. Tās arī var noīrēt, kas padara tās ideālas īsākiem celtniecības projektiem.

Protams, mēs izstrādājam jūsu laika apstākļu nojumes noliktavas ar daudzveidīgiem sienu pārklājuma veidiem, tādiem kā neizolēts, izolēts, piepūsta audekla, cieto lokšņu metāla sienas vai slāņu paneļi. Mūsu krājumos ir sienas ar atšķirīgu augstumu, kā arī mēs piegādājam aprīkojumu, tādu kā apkure, apgaismojumus, dažāda veida vārti, logi, kuriem nav nepieciešama apkope, durvis un telpu aprīkojums pēc pieprasījuma.

Visas mūsu laika apstākļu nojumes noliktavas ar Heavy Load profiliem var tikt vienkārši pielāgotas, lai tās atbilstu aktīva celtniecības objekta vajadzībām, izmantojot dažādus nostiprināšanas risinājumus. Mēs apzināmies jūsu konkrētās nozares vajadzības darbinieku drošības, materiālu un celtniecības jomā.

Ar Hallgruppen palīdzību jūs varat iegādāties vai nomāt mūsu laika apstākļu nojumes noliktavas gan standarta, gan individuālā dizaina risinājumā.

 

Izvēles

Platums Augstums Garums Izmērs Paceļams Noņemams Krāsa Izolācija Lokšņu tērauds Slāņu paneļi

Iespējas

Mitruma novadīšana Apgaismojums Ventilācija Apkure Grīdu segums Vārti Durvis Logotipu druka Slēdži