Noliktavas

Hallgruppen noliktavas ir pielāgojamas un pieejamas standarta izmēros vai individuālos izmēros. Kopā mēs atradīsim to, kas atbildīs jūsu vēlmēm un vajadzībām.

Uzlabots griestu augstums un citi individualizēti risinājumi ļauj noliktavai kļūt par atvērtu, gaišu un efektīvu darba vidi. Noliktavas bieži ir būvētas ar slāņu struktūru ar augstas kvalitātes PVC audumu, un ir paredzētas skarbajam Ziemeļu vējam un laika apstākļiem.

Izolētas fabrikas ēkas

Hallgruppen piegādā arī plašu izolēto fabrikas ēku klāstu ar slāņu paneļiem. Izolēta ēka parasti tiek izmantota pret temperatūras svārstībām jutīgiem izstrādājumiem un precēm ar specifiskām prasībām pēc apkures vai noteiktas vides.

Hallgruppen nodrošina pielāgojamas un izolētas fabrikas ēkas ar plašāku priekšrocību piedāvājumu, salīdzinājumā ar citā izolētām ēkām. Mūsu izolētās noliktavas ir viegli transportējamas un samontējamas, tās ir otrreizēji pārstrādājamas, un tā ir laba alternatīva uzņēmumiem, kuriem rūp vides labklājība. Konstrukcijas ir būvētas, izmantojot karstās cinkošanas tērauda konstrukciju slāņus ar izolētiem slāņu paneļiem. Izmantotais izolācijas materiāls var būt poliuretāns (PUR) vai minerālvate, atkarībā no jūsu prasībām un celtniecības apstākļiem.

Mēs piegādājam arī pilnīgus risinājumus un papildu elementus jūsu noliktavai, tādus kā mitruma novadītājus un apkuri mitrumjutīgiem un temperatūras svārstībām pakļautiem materiāliem.

Mūsu komanda, kuru veido prasmīgi inženieri un konsultanti, priecājas palīdzēt jums visa projekta garumā – no sākotnējās projektēšanas līdz izmantošanas plānošanai un tālāk līdz brīdim, kad būve ir pabeigta.

Izvēles

Platums Augstums Garums Izmērs Paceļams Noņemams Krāsa Izolācija Lokšņu tērauds Slāņu paneļi

Iespējas

Mitruma novadīšana Apgaismojums Ventilācija Apkure Grīdu segums Vārti Durvis Logotipu druka Slēdži