Mēs varam veikt visa veida profilēšanu saskaņā ar jūsu vēlmēm, no parastas logotipa drukas līdz pilnai sienu un griestu apdrukai. Pop Up rāmis ir izgatavots no alumīnija. Virsmai ir sudrabains spīdums. Alumīnijs ir noturīgs pret koroziju un izturīgs salīdzinājumā ar tērauda rāmjiem. Pop Up rāmis ir salocīts ” akordeona” veidā bez brīviem galiem vai skabargām. Pop Up teltis var izmantot visa gada garumā.

Profilēšanas kvalitāte ir labākā tirgū; mēs izmantojam jaunāko drukas tehnoloģiju, kas pieejama tirgū. To nevajadzētu sajaukt ar daudz vienkāršākām kopijām, kas sastopamas tirgū.

Noliktavā pieejamie izmēri:

2×2 m, 3×3 m, 3×6 m, 4×4 m, 4×8 m standarta krāsās: balta, pelēka, smilšu, zila un melna. Īpašas krāsas un izmēri var tikt nodrošināti pēc pieprasījuma. Standarta krāsas modeļi parasti tiek piegādāti 2–3 dienu laikā, tos var saņemt mūsu noliktavā vai mēs varam noorganizēt piegādi.

Mēs piegādājam arī:

pludmales karogus – sponsoru banerus – sponsoru logotipu sienas – reklāmas buras- reklāmas banerus, kas izgatavoti no PVC vai poliestera

Izvēles

Izmērs Krāsa Pro Extreme

Iespējas

Sienas Atvērumi Svars Lodmetāls Smilšu maisi Lietus ieplakas Grīda Logotipu druka