Projekti

Hallgruppen vien dažu nedēļu laikā uzbūvējis divas plašas noliktavas

Kopš pandēmijas sākuma Dānijas un Zviedrijas tirgos aktīvais mazumtirdzniecības veikalu un internetveikalu uzņēmums “Danish Harald Nyborg A/S” piedzīvo ļoti strauju izaugsmi. Atsaucoties uz lielo pieprasījumu, tas Odensē palielina savu uzglabāšanas platību līdz 4000 kvadrātmetriem divās noliktavās. Hallgruppen šajā lielajā celtniecības projektā darbojās pašā priekšgalā.

“Harald Nyborg” veikalā ir ļoti daudz darba. Lielā darba apjoma dēļ uzņēmumam bija jāpalielina sava uzglabāšanas platība Odensē, uzceļot divas noliktavas ar kopīgo platību 40 x 50 x 9 metru apmērā. Kopā 4000 m2. Uzņēmums šo problēmu izlēma atrisināt ar jaunu pieeju. Universālveikalu ķēde uzticēja vadīt jauno auduma noliktavu celtniecību Hallgruppen. Ķieģeļu un javas vietā šādas celtnes ātri un efektīvi uzbūvē no auduma un tērauda rāmjiem.

Uzņēmums “Harald Nyborg” ar šo pieeju ir ļoti apmierināts.

“Esam vairāk nekā priecīgi, ka tik īsā laikā tikām pie divām pilnīgi jaunām lietojamām noliktavām.” Tas, ka nebija jāgaida vairāki gadi, paplašinot veikalu, mūsu uzņēmumam ir izšķiroši. Tas nozīmē, ka varam izvirzīt priekšplānā savus klientus un pēc iespējas drīzāk apmierināt viņu vajadzības,” atzīst “Harald Nyborg” attīstības nodaļas vadītājs Kurts Obro (Kurt Øbro).

Projektu uzsāka maijā, un jaunās auduma noliktavas bija jāpabeidz ātri, lai apmierinātu Dānijā augošo pieprasījumu celtniecības jomā.

Ātrs un efektīvs risinājums

Hallgruppen izvērsis starptautisku darbību ar apgrozījumu vairāk nekā 568 miljonu Dānijas kronu apmērā. 2021. gadā uzņēmums uzvarēja “Harald Nyborg” “ātrās noliktavas” iepirkumu konkursā. Tas nepārprotami liecina, ka auduma būves Dānijā sagaida spoža nākotne.

“Aug pieprasījums pēc visa, sākot ar darba nojumēm un beidzot ar noliktavām, kādas uzcēlām pēc “Harold Nyborg” pasūtījuma. Tas nozīmē, ka Dānijas tirgus sāk novērtēt telšu konstrukciju iespējas,” stāsta Dānijas Hallgruppen direktors Kims Jansdorf, piebilstot:

“Lai arī šī pieeja ir netradicionāla, auduma būves ir ātrs, turklāt ne mazāk kvalitatīvs risinājums. Auduma noliktavas Odensē tiks izmantotas pastāvīgi – līdzvērtīgi betona un ķieģeļu ēkām.”