Projekti

Jauna Bilco ēka uzbūvēta rekordlielā tempā

Divus gadus pēc tam kad nodega Bråtens Bilco Hoksundā, Hallgruppen pavadīja 4 mēnešu, ceļot jaunu divstāvu ēku objektā.

Kopumā pagāja divi gadi, no brīža, kad Bråtens Bilco Hoksundā nodega līdz tam kad uzņēmums varēja sākt strādāt pie atjaunošanas. Tagad Hallgruppen pavada jau četrus mēnešus, būvējot divstāvu ēku ar apmēram 300 kvadrātmetru platību.

“Plānošana aizņēma vairāk laika, jo mēs izmantojām iespēju paplašināt plānu ar veļas mazgātavu un degvielas uzpildes staciju. Taču Hallgruppen visā šajā procesā mums ir palīdzējis ar labiem padomiem, ieguldījumu un vadlīnijām, kas tiešām padarīja mūsu darbu patiešām vienkāršu! Tagad, kad celtniecība jau noris, progress notiek attiecīgi plānam un mēs gaidām, kad jaunā ēka būs gatava ekspluatācijai Septembrī “, saka Bråten’s Bilco ģenerāldirektors Bjerns Brātens.

Efektīvs būvniecības process

Jaunā tērauda ēka tiek būvēta blakus jau esošajai darbnīcai un tā sevī ietver birojus un jaunu klientu apkalpošanas telpu darbnīcai. Darbnīcas fasāde tiek nomainīta, lai saglabātu nepārtrauktību starp jau esošo un jauno ēku, un starp abām ēkām tiek atvērtas jaunas durvis.

“Mēs priecājamies sniegt atbalstu Bråtens Bilco ar padomu visā procesa garumā, un ātri nodot ekspluatācijā izmaksas ietaupošu un efektīvu ēku. Mēs uzsākām darbu jūnijā un jau divu dienu laikā sienas bija uzslietas un uzbūvētas. Tagad ir palicis tikai nedaudz vairāk kā mēnesis, līdz viss ir gatavs, lai varētu ievākties ēkā”, saka Hallgruppen projektu vadītājs Anders Karlstads.