Prese

Pilnā tempā pretī starptautiskiem panākumiem

Tagad mums ir nepieciešami 50 jauni darbinieki

Romeriks uzņēmums ir pārsniedzis 50 miljonu eiro apgrozījumu. Piegādātāji visās jomās, sākot no kāzu svinībām līdz palīdzības sniegšanas organizācijām attīstības valstīs.

“Pagājušajā gadā mēs pārsniedzām 50 miljonu eiro apgrozījumu, un šis gads tiks, visticamāk, noslēgts ar 70 miljonu eiro apgrozījumu”, Lars Dalgārds ir ļoti apmierināts.

Viņš ir a/s Hallgruppen, kas piegādā teltis un fabriku ēkas visos izmēros un visiem nolūkiem, izpilddirektors. Kopš tā dibināšanas 2015. gadā šeit ir iets tikai viens ceļš.

Uzņēmums palielināja tā apgrozījumu par 15 miljoniem eiro pagājušajā gadā un spēja iegūt 4,1 miljonu eiro peļņu.

“Pašlaik starptautiskais tirgus ir tas, kur mūsu izaugsme notiek vislielākajā mērā. Kā norvēģu rūpniecības nozares pārstāvji, mums ir priekšrocības, jo esam pieraduši piegādāt izstrādājumus, kas ir konstruēti izturēt sliktus laika apstākļus un vēju. Tas ir kļuvis par pieaugošu svarīgu prasību starptautiskajā tirgū!”, saka Dalgārds.

30 valstīs

Uzņēmuma bāzē Lindebergā tiek uzglabāti visa veida un formas elementi.

“Tie tiek izmantoti dažādos nolūkos. Mēs koncentrējamies uz ostu noliktavām un lieliem palešu krājumiem. Pagājušajā gadā mēs piegādājām dažādas konstrukcijas, kas kalpoja kā Covid-19 testēšanas centri Norvēģijā, Zviedrijā un Dānijā, ar saules fotoelementiem aprīkotas humanitārās palīdzības teltis Āfrikā un fabrikas ēka ar vairāk nekā 20 000 metru platību, kas kalpo ka ostas noliktava Gotenburgas ostā. Un vēl helikoptera angārs gaisa sanitārajam transportlīdzeklim Kirkenē”, saka Dalgārds.

Pašlaik uzņēmumam rit projekti vairāk nekā 30 valstīs, tai skaitā Brazīlijā, Ķīnā, Indijā, ASV, Beļģijā, Vācijā un Āfrikā. Viss tiek kontrolēts galvenajā birojā, kas atrodas Frognerā.

“Tagad mums ir savi cilvēki Kongo, kas uzstāda jaunas teltis palīdzības sniegšanas organizācijām. Tas ir pārsteidzoši, ja iedomājamies, kas tas viss ir piegādāts šeit no Romerikes,” Dalgārds aizdomājas un piebilst, ka viņiem ir risinājumi arī daudz individuālākām vajadzībām,

“Mēs piegādājam arī kāzu ballītēm”, viņš smaida.

Jaunu darbinieku meklējumos

Aizvien augošais uzdevumu apjoms licis Hallgruppen pāris pēdējos gados dubultot savu darbinieku skaitu stiprinājis tā celtniecības, mārketinga un inženierzinātņu departamentu tālāku attīstību. Pašlaik spiediens ir tik liels, ka uzņēmums meklē vēl papildus jaunus darbiniekus. Pašreizējais darbinieku skaits ir 75.

“Mums ir plānots spēcīgi attīstīties tuvākajos gados. Tad mums ir nepieciešami vairāk spējīgi cilvēki mūsu celtniecības, būvniecības un inženierzinātņu departamentos. Šī un nākamā gada laikā mēs pieņemsim darbā līdz pat 50 darbiniekiem. Apmēram 20 no viņiem būs amatos šeit galvenajā birojā. Mūsu antibirokrātiskais darba stils nozīmē, ka mēs varam augt ātri, atpazīt jaunas iespējas, kas rodas, un radīt radošu un jauku darbavietu”, saka Dalgārds.