Prese

Hallgruppen ar vairāk vietējiem darbiniekiem

Pateicoties ievērojamam apgrozījuma pieaugumam un jaunu uzdevumu pieplūdumam, Hallgruppen plāno pieņemt darbā 50 jaunus darbiniekus šinī un nākama gada laikā. Tagad pirmie pieci jau ir savās vietās, kamēr turpinās citu darbinieku meklējumi.

Hallgruppen ir pārsniedzis 50 miljonu eiro apgrozījumu, un uzņēmumam ir nepieciešami jauni darbinieki, lai izpildītu jaunos uzdevumus. Tagad pieci jauni darbinieki ir savās vietās.

“Mums ir pieci profesionāli darbinieku, taču mums vēl joprojām ir nepieciešams vairāk personāla! Šī ir profesionālā vide ar ātru darba tempu. Sazinieties ar mums, ja vēlaties strādāt starptautiskā uzņēmuma ar ātru darba tempu un aizraujošiem uzdevumiem”, saka Hallgruppen izpilddirektors Lars Dalsgārds.

Endrē Sēholts Āss (44) ir nodarbināts kā HSE un kvalitātes vadītājs. Viņš nāk no Avinoras, kur ir darbojies operatīvajā nodaļā un vadībā, kas cieši saistīti ar attīstības projektiem. Viņam ir arī vairāku gadu pieredze darbā ar piekrasti un piekrastes celtņiem, tai skaitā TTS Ships Equipment un National Oilwell Warco.

“Es uzsāku strādāt Hallgruppen, jo tas ir aizraujošs uzņēmums ar labu un elastīgu darba vidi un izteiktu fokusu uz īstenošanu. Es vēlos sniegt ieguldījumu uzbūvei un holistiskai pieejai darbam visā uzņēmumā, kas mūsu padarīs pat vēl labākus – un arī ātrākus”, saka Āas.

Anna-Kristīna Kulsruda (55) oktobrī sāks darbu kā Celtniecības projektu vadītāja. Viņa ir ieguvusi HVAC inženierzinātņu grādu Oslo universitātes Inženierzinātņu fakultātē un viņai ir pamatīga pieredze projektu vadītājas amatā un projektu vadīšanā tādos uzņēmumos kā Backe, Avinor, Forsvarsbygg, Sjåtil & Fornæss, Hallmaker Stålbygg un citās ventilācijas darbuzņēmēju uzņēmumos.

“Hallgruppen attīstās strauji un dodas uz priekšu ar pilnu jaudu, ar līdzenu hierarhiju, īsiem lēmuma pieņemšanas procesiem un ātriem lēmumiem. Es ar nepacietību gaidu, kad varēšu vadīt projektu vadības departamentu un palīdzēšu veidot sistēmas un konstrukcijas, kas nodrošina pamatīgus pamatus tālākai attīstībai”, saka Kulsruda.

Bjērns Arilds Lorviks (54) ir Būvniecības projektu vadītājs. Viņam ir maģistra grāds inženierzinātnēs, vairāku gadu pieredze tehnisko darbu aģentūrā pašvaldības sektorā un viņš ir darbojies gan klientu, gan darbuzņēmēja pusē tādos uzņēmumos kā Skanska un Norconsult.

“Hallgruppen ir vietējais uzņēmums, kas investē starptautiskā mērogā ar apjomīgiem, paralēli ritošiem projektiem un aizvien vairāk un vairāk cilvēkiem, kas pievienojas komandai. Tas ir aizraujoši – piedalīties izaugsmē un nodrošināt labu sistēmu un kvalitāti, kas spēj izturēt ātru tempu”, saka Lorviks.

Anders Jakobsons (59) ir celtniecības vadītājs Hallgruppen Būvniecības departamentā, pēc 8 gadiem, kas pavadīti celtniecības vadītāja amatā Hentā. Jakobsons ir apmācīts galdnieks, sertificēts darbam ar betonu 3.kategorijā, un viņam ir vairāk nekā 40 gadu pieredze celtniecības nozarē.

“Šeit Hallgruppen viss ir augstā līmenī, šeit ir augsti griesti un jauki cilvēki. Mēs esam komanda, kas vēlas doties uz priekšu, un vadībai ir ļoti veselīgi uzskati par uzņēmuma saimniecisko darbību. Man patīk strādāt jaunā vidē, un es varu daudz ieguldīt, pateicoties pamatīgai un ilggadīgai pieredzei celtniecības nozarē”, saka Jakobsons.

Tronds Lundbē (40) ir celtniecības vadītājs Būvniecības departamentā. Lundbē ir sertificēts galdnieks un ir strādājis Block Watne, iznomājot pacēlājus un mašīnas celtniecības nozarē.

“Hallgruppen uzņēmumā darba vide ir virzīta uz attīstību. Man ir liela pieredze kā amatniekam un 10 gadu pieredze pārdošanas jomā, un abas šīs lietas man noder. Viss sākas un beidzas ar saziņu un sarunām ar cilvēkiem, kā arī zinot, par ko runājat”, saka Lundbē.