Prese

Hallgruppen investē Vācijā

Sekojot rekordlieliem pārdošanas apjomiem 2020. gadā, Hallgruppen aktīvi investē daudzos jaunos tirgos. Pašlaik uzņēmums nostiprina savas pozīcijas ar savu biroju Vācijā, ar mērķi sasniegt 10 miljonu Eiro apgrozījumu pāris gados.

Kopš tā dibināšanas 2016. gadā Hallgruppen ir turpinājis augt gadu no gada. Pagājušajā gadā grupa, kas cita starpā pārdod arī fabriku ēkas, noliktavas un loģistikas ēkas gan kā alumīnija, gan kā tērauda konstrukcijas, līdz ar darba teltīm, pasākumu teltīm un izstrādājumiem, reģistrēja rekordlielu apgrozījumu, kas pārsniedz 50 miljonus eiro. Tagad izaugsme jaunos tirgos turpinās.

“Hallgruppen mērķis ir kļūt par pasaules mēroga piegādātāju un nozīmīgu spēlētāju starptautiskajā tirgū. Mūsu ieceres ir pārsniegt 100 miljonu eiro apgrozījuma atzīmi 2022. gadā. Mūsu uzņēmuma nodibināšana Vācijā ir viens no nozīmīgiem soļiem, ko veicam, lai sasniegtu izaugsmes mērķus”, saka Hallgruppen izpilddirektors Lars Dalgārds.

Ne gluži nezināms tirgus

Grupai jau ir atvērtas 14 filiāles Norvēģijā, Zviedrijā, Dānijā un Baltijas valstīs, un tā eksportē uz vairāk nekā 40 valstīm, tādām kā Brazīlija, Ķīna, Indija, ASV, Beļģija un vairākām Āfrikas valstīm.

“Mēs jau esam piegādājuši plašu telšu, konstrukciju un slāņaino konstrukciju klāstu klientiem Vācijā, Beļģijā un Francijā, tātad tas mums ir labi pazīstams tirgus. Papildus Vācijai, jaunais uzņēmums ar biroju netālu no Frankfurtes cita starpā arī nodarbosies arī ar eksportu uz kaimiņu tirgiem, tādiem kā Šveici un Austriju”, saka Dalgārds.

Dalgārds arī uzskata, ka šis laiks ir piemērots, lai pievērstos Vācijas tirgum, jo daudziem piegādātājiem ir grūtības ar piegādi, ko izraisa tas, kas viņiem nav pieejami izejas materiāli.

“Tas ir īstais laiks, lai ienāktu tirgū un palīdzētu Vācijas celtniekiem, kuriem ir nepieciešama piegāde par konkurētspējīgām cenām. Ar mūsu pagaidu un pastāvīgo fabriku konstrukcijām, mēs esam viens no lielākajiem uzņēmumiem Eiropā šajā nozarē un eksperti noliktavu, darba telšu un pasākumu aprīkojuma risinājumiem”, saka Dalgārds.

Mums ir nepieciešams pieņemt darbā vairāk darbinieku Vācijā

Kā uzņēmuma izpilddirektors, viņš ir atlasījis un pieņēmis darbā atbildīgus vietējos darbiniekus, kas nodrošina ikdienas darbu izpildi.

– Gerhards Klocs kļūst Pārdošanas vadītājs Tisklandē. Viņam ir vairāk nekā 25 gadu pieredze savā nozarē un plašs kontaktu tīkls, tas nozīmē, ka šis būs veiksmes stāsts! “Mēs esam iecerējuši apgrozīt vairāk nekā 10 miljonus jau dažos gados”, saka Dalgārds.

Turklāt, Dalgārds saka, ka Hallgruppen meklē vairākus pārdošanas speciālistus un saimnieciskās darbības personālu tā birojam Vācijā, kas palīdzētu būvēt šo tirgu no nulles.

Konkurētspējīgi – visos laika apstākļos

Dalgārds ir pārliecināts, ka Hallgruppen kā Norvēģijas uzņēmumam ir vairākas priekšrocības konkurences jomā, iekarojot jaunu tirgu.

“Norvēģiem vienmēr ir bijis jātiek galā ar visa veida laika apstākļiem un dabas stihijām, kuras tagad piedzīvo jauni pasaules apvidi. Hallgruppen jau piegādā izstrādājumus, kas ir piemēroti, lai izturētu pasaules jaunos klimata apstākļus ar pieaugoši ekstrēmiem laika apstākļiem, un mums ir darbinieki, kuriem ir milzīga pieredze inženierzinātnēs, kas ņem vērā šos aspektus. Tas padara mūs ārkārtīgi konkurētspējīgus”, norāda Dalgārds.