Prese

Iespaidīga telts Russisprangetā

Hallgrupen uzcēla iespaidīgu telti Russisprangetā

Hallgruppen uzcēla iespaidīgu sabiedrisko telti Pasaules čempionāta laikā Kvitfjelā, kas robežojas ar Russisprangetu. To padarīja iespējamu mūsu pieredze būvniecības un celtniecības projektu jomā.

“Mēs jau agrāk esam uzstādījuši daudzas teltis sarežģītos un stāvos apgabalos, vienalga vai tās būtu paredzētas noliktavas, izmitināšanas, būvniecības vai citām darbībām. Tādēļ jo aizrautīgāks bija uzdevums atrast risinājumu visiespaidīgākajai skatītāju nometnei Kvitfjelā”, saka Hallgruppen Attīstības departamenta vadītājs Tomass Eriksons.

Iedvesmojoties no Kitzbūles

Viņš vadīja darbus pie skatītāju telts sadarbībā ar Oli Kristianu Kirkerudu, kas ir Kvitjfelas Pasaules čempionāta organizēšanas komitejas vadītājs.

“Mēs vienmēr cenšamies uzlabot sacensību pieredzi Kvitfjelā. Ienest vairāk dzīves kalnu nogāzēs ir svarīgi. Sabiedriskās telts Russisprangetā iedvesmas avots bija Mauserfalets Kicbūlē un citas klasiskie kalnu nogāzes apgabali Centrāleiropā”, saka Kirkeruds.

Neierobežota redzamība ikvienam

Pasaules čempionāta laikā skatītāji varēja sekot līdz slēpotāju lēcienam līdz pat 80 metriem no centrālās tribīnes verandā iekštelpu vai ārtelpu sēdvietās 15 x 15 metrus lielā teltī. Telts tika uzcelta uz sastatņu konstrukcijas. Tai bija lieli logi, kas bija vērsti uz leju un terase bija veidota tā, lai skatītāji varētu vērot slēpotājus, neatkarīgi no tā, vai viņi sēž telts iekšpusē vai stāvot ārā.

Pieprasījums atkal ir aktuāls

– Pasākumu joma ir mūsu vienīgā joma, kas ir cietusi pandēmijas laikā. Tagad pieprasījums atkal aug. Tas attiecas gan uz individuālām koncepcijām, tādām kā šī telts un uz lielām teltīm pasākumu ietvaros, kas tiek būvētas noteiktā apgabalā. Telts Russisprangetā ir iespējams, viena no unikālākajām lietām, ko esam paveikuši mūsu pasākumu ietvaros, vismaz atrašanās vietas jomā. Tai bija jābūt ne tikai lieliskai vietai, lai sekotu līdzi nobraucieniem, bet arī jābūt drošai. “Pilnīgi noteikti noteicošais bija dizains”, saka Erikssons.

Ambiciozi plāni

“Sākotnēji mēs bijām iztēlojušies parastu telti, taču mēs bijām sajūsmināti, ka Hallgruppen atgriezās ar daudz ambiciozākiem plāniem gan teltij, gan tās atrašanās vietai. Skatītāji, kas iegādājas biļetes pasākuma teltī, piedzīvoja fantastiskus mirkļus”, saka Kirkeruds.

Jaunu darbinieku meklējumos

Hallgruppen attīstās un tam ir daudzi projekti, cita starpā, būvniecība un celtniecība, sagatavošanas darbi, dažādi montāžas, noliktavu un biroja vajadzības un pasākumi.

“Šodienas izaugsme nozīmē, ka mēs tagad meklējām jaunus darbiniekus vairākās pozīcijās, gan cilvēkus, kas ir spējīgi būvēt teltis stāvās nogāzēs, gan tos, kas vadīs šos darbus un cita veida projektus”, saka Tomass Erikssons.

Fotoattēls: Širina Kvalhaima (Shirin Kvalheim)

Hallgruppen nodrošina ātru un efektīvu konstrukciju,noliktavu, ražošanas ēku un biroju būvniecību visām jūsu vajadzībām valsts iekšienē un starptautiskā mērogā.

  • Pārdod un iznomā alumīnija un tērauda fabrikas ēkas, izolētas teltis, darba teltis, noliktavas, biroja ēkas un lidostas angārus, kā arī izstrādājumus pasākumiem, brezentu un daudz ko citu.
  • 14 filiāles Norvēģijā, Zviedrijā, Dānijā, Vācijā un Baltijas valstīs. Liels inženierzinātnes departaments Frognerā, ārpus Oslo, kas izveidots, lai nodrošinātu ātrāku piegādi un uzstādīts, lai sekmētu tālāku līgumu slēgšanu.
  • 100 darbinieki ar ilgu pieredzi savā nozarē.
  • Uzņēmums eksportē uz vairāk nekā 40 valstīm un nodrošina konstrukcijas lieliem Eiropas reģioniem, kā arī vairākām valstīm Tuvo Austrumu, Āfrikas un Ziemeļamerikas un Dienvidamerikas valstīm.