Jaunumi

Krāpšanas mēģinājumi, kuros izmantots Hallgruppen vārds

Hallgruppen arvien biežāk saskaras ar krāpšanas mēģinājumiem mūsu uzņēmuma vārdā. Mēs vēlamies informēt mūsu klientus un partnerus par pieaugošo krāpšanas mēģinājumu skaitu, kas tiek veikti izmatojot Hallgruppen zīmolu. Noziedznieki  ļaunprātīgi izmanto mūsu vārdu un reputāciju, vēršoties ar krāpšanas mēģinājumiem gan pret esošajiem klientiem, gan gadījuma saņēmējiem.

Mēs aicinām visus būt piesardzīgiem attiecībā uz aizdomīgiem e-pastiem un pieprasījumiem, kur nosūtītāji šķietami ir  Hallgruppen darbinieki , dažos gadījumos nosūtītāja e-pasta paraksts atdarina  Hallgruppen darbinieku lietoto.

 • Pārbaudiet domēnu nosūtītāja e-pasta adresē; uzņēmuma e-pasti tiek nosūtīti no viena no šiem domēna nosaukumiem:
  [name]@hallgruppen.com
  [name]@hallgruppen.no
  [name]@hallgruppen.se
  [name]@hallgruppen.dk
  [name]@hallgruppen.lv
  [name]@hallgruppen.co.uk
  [name]@hallgruppen.fi
 • Nav ieteicams noklikšķināt uz saites e-pastā, ja esat neskaidrs par nosūtītāju vai ziņas saturu.
 • Izpētiet e-pastus, kuros tiek lūgts mainīt rēķina maksāšanas konta numuru.

Mēs neesam mainījuši mūsu norēķinu un maksājumu rekvizītus, utt. Ja jūs redzat novirzes no standarta nosacījumiem, lūdzu, sazinieties ar mums. Kopā mēs varam nodrošināt, ka nedz Hallgruppen, nedz mūsu klienti, piegādātāji, ne arī citas trešās puses nekļūst par  krāpšanas vai citu noziedzīgu darbību upuriem.

Tajā pašā laikā mēs aicinām visus mūsu klientus, piegādātājus un sadarbības partnerus nodrošināt atbilstošus IKT drošības mehānismus. Turklāt mēs veicinām  informētības  un kompetences līmeni  organizācijā.

Mēs ļoti nopietni uztveram gan savu, gan klientu drošību, un aktīvi darbojamies, lai apkarotu krāpšanas mēģinājumus. Sazinieties ar mums, ja jums ir šaubas vai ja esat saņēmuši aizdomīgus pieprasījumus, zvanot pa tālruni +47 40 00 50 77.